PRONETmedia

Tématické odkazy
z příbuzných stránek

Získejte sílu odkazů z dobře hodnocených stránek

Zpětné odkazy a jejich získávání (linkbuilding) tvoří podstatnou část procesu optimalizace stránek pro vyhledávače. Pokud jste přesvědčeni, že již máte dostatečně optimalizované stránky, jsou přístupné, validní, mají dobrou strukturu i unikátní obsah a přesto stále z vyhledávačů lidé nepřicházejí, chyba bude zřejmě v tom, že o vás vyhledávače neví. Můžeme je za vás "nakopnout" a dát jim vědět.

Jak? Pomocí kvalitních tématických zpětných odkazů. Na rozdíl od konkurence vám nebudeme nutit neefektivní registrace do pochybných katalogů - víme totiž, že dnes nemají téměř žádnou hodnotu, a výsledek, který vám taková registrace přinese, lze vyrovnat několika málo skutečně kvalitními zpětnými odkazy.

Nebudeme vám ani nabízet umístění do nejrůznějších "geniálních" automatických systémů, patiček nebo lišt, které vám spíše uškodí než pomohou. Zpětné odkazy nebudeme pro vás získávat ani výměnou, na které buď nevydělá nikdo, anebo druhá strana.

Co vám tedy nabízíme?

  • nejprve pro vás najdeme skutečně tématicky příbuzné stránky
  • následně zjistíme, zda je možno na nich získat odkaz (přirozeně, koupí, protislužbou atd.)
  • zajistíme co nejefektivnější umístění, takové, které bude užitečné pro návštěvníky i vyhledávače
  • v případě, že vás někdo osloví s výměnnou odkazu z tématické stránky, výměnu zajistíme, a to bez toho, abyste museli vy sami na své stránky umisťovat odkaz na kohokoli jiného
  • umístíme odkazy na vaše stránky do tématických textů na relevantní informační weby a portály
  • zajistíme, aby měly tyto odkazy skutečný smysl a přinesly vám požadovaný výsledek - lepší pozice ve vyhledávačích a více zákazníků

Tím, že vás budou ve formě těchto zpětných odkazů "hlasovat", vyhledávače poznají, že právě vaše stránky patří mezi autority, které stojí za to představit hledajícím na prvních pozicích.

Budování zpětných odkazů je dlouhodobá záležitost, proto doporučujeme tuto službu využívat minimální dobu 6 měsíců. Máte zájem o získávání zpětných odkazů - linbuilding? Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nezávaznou nabídku...

Náš tip: Jste linkbuilder nebo agentura a zajišťujete pro své klienty zpětné odkazy sami? Nabízíme vám umístění backlinků na tématických webech. Výběr a objednávka odkazů probíhá jednoduše, jejich umístění ručně a weby, kde budou odkazy umsítěny, jsou úzce cílené na konkrétní témata a velmi dobře hodnoceny vyhledávači. Vyberte si z našeho katalogu zpětných odkazů na www.prodej-odkazu.cz.

najměte si nás, poptejte nás

Další související služby

 


NAŠE SLUŽBY

NOVINKY

PRONETmedia, s.r.o. se mění na PNM Czech Republic, s.r.o.

prosinec 2017 - V souvislosti s rozvojem společnosti,...

Pasivní příjem na Internetu

Červen 2016 - Cashflow Summit 2016 se konal v olomouckém BEA...

Jsme v klubu

Květen 2016 - Czech Cool Trade Club je podnikatelským klubem 21....

starší novinky >>