pronetmedia

NAŠE SLUŽBY

Co pro vaše stránky můžeme udělat

SEO - optimalizace stránek
pro vyhledávače

Jak zajistit, aby se váš web nebo eshop objevoval ve výsledcích hledání na Google nebo Seznamu na prvních místech? Vaše stránky je třeba přizpůsobit tak, aby byly pro vyhledávače atraktivní. Říká se tomu optimalizace pro vyhledávače - SEO z anglického výrazu search engine optimization.

Více o optimalizaci

ORM - ochrana
vaší pověsti na webu

Škodí vám někdo na Internetu? Pomlouvá vaše konkurence, bývalý partner nebo třeba na vás "háže špínu" nespokojený zákazník? Vaše online pověst - vaše online reputace je poškozena a je třeba co nejdříve zakročit. Svěřte se do rukou odborníků na ORM - online reputation management.

Více o ochraně reputace

Reklama na Facebook, Twitter,
Google+, YouTube

Chcete získat věrné zákazníky, které budete moci stále informovat o novinkách na vašem webu? Takové zákazníky, kteří budou informace o vašem zboží nebo službách šířit sami a s nadšením mezi své přátele? V takovém případě vážně přemýšlejte o využití sociálních sítí jako Facebook, Twitter, YouTube a další.

Propagace na sociálních sítích

Optimalizace obchodní
výkonnosti webu

Dnes neobstojíte na internetu jedině díky tomu, že máte pěkný eshop nebo stránky. Je třeba být lepší než konkurence. Optimalizujeme vaše stránky, váš eshop pro vyšší výkonnost a ziskovost a vy získáte více z prodeje a objednávek. A to vše bez dalších výdajů na reklamu nebo zvyšování návštěvnosti. 

Více o optimalizaci

 

Optimalizace
landing pages

Proměníme vaše návštěvníky ve skutečné zákazníky. Vytvoříme a zoptimalizujem vaše vstupní stránky (landing page) tak, aby chtěli to co jim vy potřebujete nabídnout.

Více o landing page

Uživatelské testování
přístupnosti webu

Jste si jisti, že se návštěvníci vašich stránek u vás skutečně vyznají? Umožňujete jim hladký průchod webem, vedete je tam, kam chcete? Zjistíme to v nezávislém měření a testování.

Mám zájem o testování

Zpětné odkazy
z tématických webů

Jsou vaše stránky přístupné, obsahují unikátní texty a přesto se neobjevujete na prvních místech ve vyhledávačích? Možná, že vám chybí jedno jediné, kvalitní odkazy z tématicky příbuzných stránek.

Chci zpětné odkazy

Poradenství a školení

Potřebujete proškolit sebe nebo své zaměstnance? Pravidelně školíme zejména oblasti SEO, PPC, orientace a praktické využití internetového marketingu. Školíme jak individuálně, tak skupinově.

Více info o školení

Příprava webprojektu

Pečlivá příprava webového projektu vám ušetří čas, peníze a nervy. Jsme profesionálové a velmi dobře se orientujeme v oblasti Internetu, webové reklamy, IT a programování. Využijte našich zkušeností.

Více o plánování webů

Obchod s doménami

Chcete prodat nebo koupit doménu? Na poli doménového obchodu se pohybujeme od roku 2000, sami aktivně spravujeme portfolio několik tisíc českých i zahraničních domén. Víme, jak na to a umíme vám pomoci... 

Více info o doménách


NAŠE SLUŽBY

NOVINKY

PRONETmedia, s.r.o. se mění na PNM Czech Republic, s.r.o.

prosinec 2017 - V souvislosti s rozvojem společnosti,...

Pasivní příjem na Internetu

Červen 2016 - Cashflow Summit 2016 se konal v olomouckém BEA...

Jsme v klubu

Květen 2016 - Czech Cool Trade Club je podnikatelským klubem 21....

starší novinky >>