PRONETmedia

SEO - optimalizace
stránek pro vyhledávače

Dostaneme váš web nebo eshop na první stránky Seznamu a Google

Jak zajistit, aby se váš web nebo eshop objevoval ve výsledcích hledání na Google nebo Seznamu na prvních místech? Vaše stránky je třeba přizpůsobit tak, aby byly pro vyhledávače atraktivní. Říká se tomu optimalizace pro vyhledávače - SEO z anglického výrazu search engine optimization.

Jde o službu, kterou naše společnost svým klientům zajišťuje již od roku 2003, a jejím garantem je Michal Kubíček, majitel firmy, který je mj. také autorem dvou nejprodávanějších českých knih o optimalizaci stránek pro vyhledávače (Velký průvodce SEO a 333 tipů a triků pro SEO, kterou napsal společně s kolegou z oboru Janem Linhartem).

Jak to funguje?

Krok 1: Analýza stavu

SEO analýza trvá obvykle od jednoho týdne do jednoho měsíce, záleží na tom, kolik máte aktuálně k dispozici dat o návštěvnosti. V rámci analýzy se detailně zaměříme na to:

  • jaké jsou ve vašem případě nejvyhledávanější a nejvhodnější klíčová spojení
  • zjistíme pozice vašich stránek na vyhledávané a relevantní dotazy
  • prověříme zdrojový kód i obsah vašich stránek, obsah, navigaci a upozorníme na nejproblematičtější chyby z hlediska vyhledávačů i uživatelů
  • najdeme stávající odkazy a srovnáme jejich počty, frekvenci, umístění a strukturu s konkurencí
  • a nakonec provedeme analýzu návštěvosti vašeho eshopu nebo stránek

 

Krok 2: Stanovení strategie optimalizace

Na základě provedené analýzy navrhneme strategii a postupy samotné optimalizace vašeho eshopu nebo stránek pro vyhledávače. Především:

  • stanovíme nejdůležitější klíčová spojení a jak je vhodně zapracovat do stránek
  • určíme weby, které by mohly v budoucnu doporučovat zpětnými odkazy vaše stránky a pomáhat jim tak v lepším umístění ve vyhledávačích
  • připravíme plán a jednotlivé kroky podle toho, co vyplynulo z předcházející analýzy
  • odstraníme nejčastější chyby v rámci vašich stránek. Těmi obvykle bývají složitá struktura webových stránek, špatná průchodnost, nevhodně volené názvy stránek, informace schované na místech, kde se k nim vyhledávač nedostane, nedostatečné texty atd.

Krok 3: Optimalizace vašich stránek

Pokud vás naše stránky a zkušenosti v SEO přesvědčili, kontaktujte nás.

najměte si nás, poptejte nás

Další související služby

 

Web koučink

Provozujete nebo spravujete webové stránky a chcete si být jisti, že postupujete při optimalizaci pro vyhledávače "vlastními silami" správným směrem? Poradí vám Michal Kubíček, majitel společnosti a specialista na webový marketing.

Více informací

Školení a kurzy SEO

Pravidelně pořádáme skupinová i individuální školení v oblasti SEO, PPC reklamy a internetového marketingu. Školení probíhají jak ve vlastních prostorách, tak u zákazníků. Preferujeme individuálnímu poradenství na míru podle potřeb klienta.

Kdy a kde je nejbližší školení?

Zpětné odkazy

Potřebujete zpětné odkazy z příbuzných stránek? Připravili jsme pro vás tržiště tématických odkazů. Jednoduchým způsobem si můžete zakoupit odkazy ze stránek, které vám pomohou u vyhledávačů a přivedou relevantní návštěvníky.

www.prodej-odkazu.cz


NAŠE SLUŽBY

NOVINKY

PRONETmedia, s.r.o. se mění na PNM Czech Republic, s.r.o.

prosinec 2017 - V souvislosti s rozvojem společnosti,...

Pasivní příjem na Internetu

Červen 2016 - Cashflow Summit 2016 se konal v olomouckém BEA...

Jsme v klubu

Květen 2016 - Czech Cool Trade Club je podnikatelským klubem 21....

starší novinky >>