pronetmedia

REFERENCE

Kdo se díky nám dotkl nebes

Naši spokojení zákazníci

AAA AUTO

Pro společnost AAA Auto, největší tuzemskou síť autobazarů, pracují naši specialisté z PRONETmedia od roku 2009 do současnosti. 

Naše řešení:

SEO Copywriting ORM Zpětné odkazy

Kuchyně ORESI

Pro největšího prodejce kuchyní v České republice pracujeme od roku 2006 do současnosti.

Naše řešení:

Internetový marketingSEO Copywriting ORM Zpětné odkazy Tvorba webu PPC

NašeHory.cz

Provozovatel serveru NašeHory.cz využívá našich služeb od roku 2007.

Naše řešení:

SEO Mikrostránky Testování webu Ziskovost webu Příprava webu Koučing

Edumenu

Edumenu je sesterský server největšího slovenského portálu s nabídkou vzdělávání, kurzů a školení na Slovensku Education.sk. Naše spolupráce se datuje od roku 2008, kdy jsme ve spolupráci s klientem pořádali první školení SEO v Bratislavě. 

Naše řešení:

SEO Mikrostránky Koučing Školení

extralevnepneu

Oblíbený on-line prodejce pneumatik je naším klientem od počátku roku 2010, kdy na nás získal doporučení od profesionálů na použitelnost eshopu z Optimics.cz.

Naše řešení:

SEO Mikrostránky Psaní textů Zpětné odkazy

newstravel

Preventivním testem bezpečnosti jsme odhalili závažné problémy webové aplikace, které byly odstraněny dřív, než je odhalili hackeři nebo konkurence.

Naše řešení:

Webová bazpečnost

Proč si nás vybrali?

 • Pavel Straka, spokojený klient

  "Spolupráci s panem Kubíčkem a jeho firmou, která nám během velmi krátké doby vytvořila webové stránky, mě maximálně potěšila. Po přečtení knihy SEO, která je psaná velmi přehledně, odborně a přitom jednoduše, kde i laik dokáže velmi dobře pochopit základní pravidla SEO, jsem kontaktoval pana Kubíčka, jestli by nám udělal nové webové stránky. Velmi mě potěšilo rychlé jednání i v pohodě cena a během pár dnů jsme měli hotový web s administrativním přístupem včetně podpory PR článků z webu spojených s našim odvětvím. Během neuvěřitelně krátké doby cca 2-3 týdnů se po zadání klíčových slov náš web zobrazuje na prvních pozicích jak na Google tak i Seznamu,  takže spolupráci můžu jedině doporučit."

  Pavel Straka
  majitel modelingové agentury v Brně, profesionální fotomodel

 • Martin Herzig, spokojený klient

  "Tip na Vás mi dal pan Martin Snížek, odborník, kterému věřím, a naší spolupráce vůbec nelituji. Jsem investor a ten chce vždy vidět hmatatelné přínosy. Peníze investované do SEO jsou dobře investovanými penězi. Pozice našeho hotelu ve vyhledávacích se za dobu naší spolupráce prokazatelně zvýšily."

  Martin Herzig
  majitel a ředitel hotelu na Jižní Moravě
 • Lucie Meisnerová, spokojená klientka

  "Služby společnosti PRONETmedia mohu maximálně doporučit. Přečetla jsem si nejprve autorskou knihu o SEO od pana Kubíčka, která i mne - laika - velmi nadchla a následně jsem jej kontaktovala ohledně mého nového eshopu, který byl stále na zadních pozicích ve vyhledavačích. V průběhu 2-3 měsíců byl eshop na prvních stránkách ve vyhledavačích na veškerá klíčová slova. Služby společnosti PRONETmedia jsou velmi profesionální, velice se vážím naší spolupráce."

  Lucie Meisnerová
  majitelka eshopu se šperky a bižuterií

 • Jannis Samaras, spokojený klient

  "S Michalem Kubíčkem jsem konzultoval prezentaci Kofoly na Internetu a propagaci značky na Facebooku. Získal jsme cenné rady a inspiraci v tom, jak by mohla Kofola zapojit komunikovat se zákazníky a jak zvyšovat jejich loajalitu vůči značce. Dosavadní spolupráce je pro nás přínosná..."

  Jannis Samaras
  předseda představenstva a spolumajitel Kofoly

 • .

  Díky panu Kubíčkovi se nám podařilo značně posunout řadu našich stránek v SEO a zvýšit tak podíl návštěvnosti z vyhledávačů. Cenné byly také rady v oblasti copywritingu a tvorby nových webů, určených právě zejména ke zlepšení SEO. Spolupráce s panem Kubíčkem je vždy velmi operativní a díky jeho kreativitě jsme mohli zrealizovat i některé nestandardní, ale za to velmi účinné aktivity.“

  Petr Vyhlídal
   manager největšího obchodníka s ojetými vozy v ČR

 • Eva Weidermannová, spokojená klientka

  Spolupracujeme se společností Pronetmedia jž od roku 2007, je pro náš portál www.nasehory.cz velkým přínosem, pan Kubíček opravdu své práci rozumí. Práce s webem není jen programování, je to přívětivost, SEO optimalizace a dalších milion věcí, a to fakt děláte dobře. Klobouk dolů.

  Eva Weidermannová
  majitelka ubytovacího portálu

 • Michael Řeháček, spokojený klient

  "Preventivním bezpečnostním auditem jsme odhalili řadu nedostatků našich stránek. Díky tomu jsme mohli provést úpravy, které zvýšily jejich zabezpečení. Lépe je řešit problémy preventivně než akutně."

  Michael Řeháček
  manažer NewTravel.cz a NewGo.cz

NAŠE SLUŽBY

NOVINKY

PRONETmedia, s.r.o. se mění na PNM Czech Republic, s.r.o.

prosinec 2017 - V souvislosti s rozvojem společnosti,...

Pasivní příjem na Internetu

Červen 2016 - Cashflow Summit 2016 se konal v olomouckém BEA...

Jsme v klubu

Květen 2016 - Czech Cool Trade Club je podnikatelským klubem 21....

starší novinky >>