PRONETmedia

Pečlivá příprava webu
ušetří čas i vaše finance

Váš nový web si zaslouží pozornost hned od počátku

Mnoho klientů, kteří k nám přichází se svými webovými projekty, jsou zklamáni ze spolupráce s programátory, webovými studii a dalšími dodavateli. Problém ale často je už v samotném počátku - špatné přípravě webového projektu. 

Je to stejné, jako když byste se rozhodli postavit dům na základě skici, kterou si namalujete někdy večer doma u stolu na kus papíru. Představte si, že máte v ruce takovou skicu nebo třeba vystřižený obrázek domu, co se vám líbí někde z časopisu, a vydali se s ním do stavební firmy. Asi si dovedete představit ty problémy při stavbě, ty martyria při cizelování výsledné podoby. Vše se prodraží, bude trvat mnohem déle, než byly prvotní odhady a je velmi pravděpodobné, že původní představě bude výsledek podoben jen velmi vzdáleně.

Jak se tomu vyhnout? V případě domu snadno - najmete si profesionála - architekta, který dům navrhne, projektanta, který namaluje projekt a stavební dozor, který za vás stavbu ohlídá. Proč většina lidí něco podobného neudělá i v případě webu? 

Naše společnost má bohaté zkušenosti s projektováním webů, specifikací podkladů pro grafiky, programátory i webové developery. Zvládáme komunikaci mezi vámi jako zadavatelem (investorem) a dodavatelem.

Ti, kdo mají zkušenosti s komunikací například s programátory, jistě ví, že setkat se někdy s představou vaší a představou programátora je velice složité. Každý z vás žije v jimén světě - vy se pohybujete v reálném světě byznisu, programátor ve virtuálním světě jedniček a nul. Co je pro vás jasné je pro programátora nepochopitelné a naopak. My se pohybujeme v obou světech a umíme vaše představy "přeložit" do řeči programátorů tak, aby byl výsledek k vašemu obrazu a spokojenosti.

Jak plánování a příprava webu (eshopu, projektu) obvykle probíhá?

  • Na základě důkladného rozhovu s vámi stanovíme kostru projektu
  • Přípravíme nástin základních funkcí, a to jak z pohledu frontendu (to co vidí návštěvník), tak z pohledu backendu (to co vidíte vy jako správce webu)
  • Na základě upřesnění funkcionalit připravíme náhledy jednotlivých obrazovek webu v tzv. drátěné podobě (wireframes) 
  • Následně sestavíme detailní textový popis celé aplikace vč. jasného popisu jednotlivých ovládacích prvků (navigace, menu, tlačítka, formuláře, co se stane když... atd)
  • Finální specifikaci předáte svým grafikům a programátorům, kteří tak budou mít jen velmi malou šanci "uhnout" z vaší představy
  • V průběhu vývoje jsme vám nadále k dispozici ke konzultacím případně doplněním

Stojíte před úkolem vytvořit vaše nové webové stránky, eshop nebo internetový projekt? Nenechte nic náhodě a spolupracujte při přípravě a naplánování internetových stránek s profesionály. Kontaktujte nás ještě dnes a nechte si vypracovat nezávaznou nabídku.

najměte si nás, poptejte nás

Další související služby

 


NAŠE SLUŽBY

NOVINKY

PRONETmedia, s.r.o. se mění na PNM Czech Republic, s.r.o.

prosinec 2017 - V souvislosti s rozvojem společnosti,...

Pasivní příjem na Internetu

Červen 2016 - Cashflow Summit 2016 se konal v olomouckém BEA...

Jsme v klubu

Květen 2016 - Czech Cool Trade Club je podnikatelským klubem 21....

starší novinky >>