PRONETmedia

Nejrychlejší cesta
jak být vidět = PPC

Reklama za proklik vás dostane na Seznam a Google okamžitě

Chcete své stránky na viditelných místech na Google nebo Seznam ještě dnes? Potřebujete podpořit momentální výpadek prodeje nebo krátkodobou akci? Sezóna se blíží a vy netušíte, jak na svůj web dostat nové zákazníky? Řešením pro vás je PPC reklama - reklama kde neplatíte za kolemjdoucí, ale jen za skutečné návštěvníky vašeho webu.

PPC reklamní systémy (PPC - pay per click - plaťte za proklik) jsou skvělými nástroji k propagaci www stránek. Mezi nejpoužívanější patří Google AdWords, Sklik a eTarget. Za proklik můžete platit také reklamu v rámci sociální sítě Facebook. Jde o nejefektivnější reklamní systémy pro cílené zvyšování návštěvnosti a obchodních přínosů webových stránek.

Výhodou je zejména přesné cílení na konkrétní zákazníky, kteří hledají ve vyhledávačích a na serverech to, co právě vy nabízíte. Ve vyhledávači se reklama zobrazuje jen v okamžiku, kdy se dotaz vašeho potenciálního zákazníka shoduje s klíčovým slovem, na které inzerujete. Podobně je to s textovou reklamou na stránkách - reklama je cílena na obsah stránky, odtud se také reklamě říká kontextová.

Představte si, že provozujete malý penzion na jihu Moravy. Turista přichází na Seznam nebo Google a zadá dotaz "ubytování Valticko". Protože jsme vám sestavovali kampaň my, toto slovní spojení máte v seznamu, na které se vaše reklama zobrazuje. Nastavili jsme optimální cenu - tedy dostatečně vysokou, aby se reklama na váš penzion zobrazovala na prvním místě a současně není zbytečně drahá. Turista vidí na prvním místě odkaz na váš web, klikne a příchází na váš web. Pokud jste si již předtím od nás nechali upravit web tak, aby byl co nejlépe orientován na zákazníka, je veliká pravděpodobnost, že si ubytování objedná. Proklik vás stál 3 koruny a vy máte zákazníka na víkendový pobyt...

 

Jak to tedy funguje?

  1. Nadefinujeme vám reklamní sdělení a slova, na která se budou reklamy zobrazovat
  2. Dohodneme se, kolik chcete denně maximálně utratit za vaši reklamní kampaň
  3. Jakmile zákazník zadá slovo do vyhledávače, zobrazí se mu reklama třeba na 1. místě mezi výsledky vyhledávání
  4. Zaplatíte, až ve chvíli, kdy zákazník klikne na vaši reklamu

Zaujala vás tato služby? Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Náš tip: Bannerová reklama za proklik

Máte produkt, u kterého je mnohem důležitější vidět jak vypadá anebo propagujete zboží, o němž lidé neví, že existuje a tedy ho ani nevyhledávají, nevychází o něm články, a tak se nemůže logicky zobrazovat v kontextu s textovým obsahem stránek? V takovém případě je pro vás vhodnější bannerová reklama. Považujeme za férové, aby i tuto formu reklamy jste měli možnost zakoupit formou PPC - tedy platit jen za proklik na banner. Cena je v takovém případě již od 1 koruny na vstup na vaše stránky.

najměte si nás, poptejte nás

Další související služby

 

Landing page

Víte, že výsledná cena prokliku se počítá mj. i od kvality vstupní stránky - tzv. landing page? Čím je kvalitnější a relevatnější k reklamě, tím je proklik levnější. Vytvořením správných vstupních stránek můžeme dramaticky zvýšit konverzní poměr a přiblížit vaše návštěvníky cíli - objednávce nebo koupi.

Chci dobrou vstupní stránku


NAŠE SLUŽBY

NOVINKY

PRONETmedia, s.r.o. se mění na PNM Czech Republic, s.r.o.

prosinec 2017 - V souvislosti s rozvojem společnosti,...

Pasivní příjem na Internetu

Červen 2016 - Cashflow Summit 2016 se konal v olomouckém BEA...

Jsme v klubu

Květen 2016 - Czech Cool Trade Club je podnikatelským klubem 21....

starší novinky >>