PRONETmedia

Efektivní prezentace
konkrétních výrobků

Mikrostránky pomohou návštěvníkům v rozhodnutí a vám přivedou nové zákazníky

Mikrostránky vám přivedou nové zákazníky, zajistí vyšší návštěvnost a zlepší pozice ve výsledcích vyhledávání. Ale hlavně - vydělají vám peníze.

Mikrostránky (anglicky jsou to tzv. minisites či microsites) slouží jako podpůrný nástroj k prezentaci vašich produktů. Jedná se o webové stránky, které běží na vlastní doméně. Jsou úzce zaměřené na konkrétní výrobek, službu, skupinu produktů či reklamní kampaň. Jejich cílem je zaujmout návštěvníky, představit nový výrobek, poskytnout jim dostatek informací a pomocí vhodně zvolených argumentů je přimět k tomu, aby si váš produkt objednali a nebo se o něj začali více zajímat.

Kvalitní satelitní stránka by měla být:

  • přínosná pro uživatele
  • unikátní po obsahové stránce
  • specializovaná na jedno téma
  • informačně hodnotná

V praxi to funguje tak, že návštěvník si přečte obecný popis produktu, který mu podáte zvláště poutavým způsobem. A postupně se začne zajímat o podrobnější informace. Ty jsou umístěny na dalších podstránkách dané microsite. Odtud jej nenásilnou formou zavedete za ručičku až k objednávkovému formuláři.

Hlavní výhody mikrostránek

Na stránkách se můžete rozepsat o všech výhodách a přednostech výrobků. Nejste limitování maximální velikostí textu, jak tomu bývá u popisků v eshopových kategoriích. Máte daleko větší prostor k přesvědčení zákazníka. Z náhodného návštěvníka mikrostránek se tak často stane zákazník, který si produkt skutečně zakoupí. Mikrostránky se snadno optimalizují na konkrétní klíčové slovo či slovní spojení.

Z mikrostránek mohou vést navíc i zpětné odkazy, jež budou odkazovat na hlavní stranu nebo kategorii webu. Budujete si vlastní síť tematických odkazů, čímž posunete hlavní stránky vzhůru ve výsledcích vyhledávání. Protože čím silnější bude pozice microsite, tím lépe na tom budou hlavní stránky, na které je odkazováno.

Zvyšte také své příjmy z internetového podnikání. Nechte si vytvořit přínosné a zajímavé mikrostránky od profesionálů. Učiňte tak dříve, než to udělá vaše konkurence. Kontaktujte nás co nejdříve.

najměte si nás, poptejte nás

Další související služby

 


NAŠE SLUŽBY

NOVINKY

PRONETmedia, s.r.o. se mění na PNM Czech Republic, s.r.o.

prosinec 2017 - V souvislosti s rozvojem společnosti,...

Pasivní příjem na Internetu

Červen 2016 - Cashflow Summit 2016 se konal v olomouckém BEA...

Jsme v klubu

Květen 2016 - Czech Cool Trade Club je podnikatelským klubem 21....

starší novinky >>