PRONETmedia

Jak to říct lehce,
pochopitelně a čtivě?

Text na vašich stránkách svěřte raději profesionálnímu copywriterovi

Kvalitní copywriting si klade za cíl sdělit a hlavně prodat. Dokáže úspěšně proměnit návštěvníka webu ve vašeho zákazníka. Dobrý obchodní text je jako originální obal výrobku. Zaujme čtenáře na první pohled a přiměje ho ke koupi daného produktu. Tyto texty píší reklamní textaři neboli copywriteři.

Co vše dovede zkušený copywriter?

  • oslovit cílovou skupinu uživatelů stránek pomocí několika prvních vět a upoutat její pozornost. Copywriter dokáže (na základě informací, které si od vás vyžádá), určit chování a zvyky cílové skupiny návštěvníků. Čtenáře tak bude znát stejně dobře jako vy svého dlouholetého partnera. A to je základ pro prvotní navázání kontaktu u každé komunikace.
  • předat požadovanou informaci či sdělení čtenářům v úhledné formě. Text bude nejenom dobře napsaný, vhodně strukturovaný (rozdělený do odstavců, bez zbytečně dlouhých souvětí, budou zvýrazněné důležité pasáže, zvolené vhodné řádkování), ale také bez gramatických chyb.
  • vzbudit ve čtenáři důvěru. Copywriter udělá z reklamního sdělení příjemné počtení, které bude působit věrohodně. Člověk běžně důvěřuje odborníkovi (lékaři či právníkovi), i když jej osobně nezná. Ale na reklamy už od počátku pohlíží s nedůvěrou. Cílem copywritera je prolomit tuto bariéru, navázat se čtenářem kontakt, získat si ho na svou stranu a naučit jej věřit předloženému textu.
  • donutit uživatele k akci. Dokáže zapůsobit na některou slabou stránku cílové skupiny. Vymýšlí argumenty. Píše lákavě, volí slova i čísla. Atraktivním způsobem prodává nejenom vaše produkty, ale i cenu vašeho zboží. Nevtíravou formou popisuje a vysvětluje čtenáři výhody produktů, proč má danou akci učinit a co tím získá. Zákazník musí pochopit, že nákupem dané produktu či objednáním služby vydělá především on.

Copywriter je základem každé marketingové kampaně. Je tím pověstným "jazýčkem na vahách", který rozhoduje o úspěchu či neúspěchu produktu, marketingové strategie či celé značky. Nechte si také napsat čtivé a poutavé texty pro web, které vám zvýší zisky.

Pamatujte, že ani konkurence nespí. Pokud nevyužijete služeb reklamního textaře vy, udělá to někdo jiný. A ten bude vydělávat více než vy.

Využijte služeb profesionálního reklamního textaře a nechte si napsat texty na míru. Kontaktujte nás a udělejte první krok ke zvýšení vašich příjmů.

najměte si nás, poptejte nás

Další související služby

 


NAŠE SLUŽBY

NOVINKY

PRONETmedia, s.r.o. se mění na PNM Czech Republic, s.r.o.

prosinec 2017 - V souvislosti s rozvojem společnosti,...

Pasivní příjem na Internetu

Červen 2016 - Cashflow Summit 2016 se konal v olomouckém BEA...

Jsme v klubu

Květen 2016 - Czech Cool Trade Club je podnikatelským klubem 21....

starší novinky >>