NOVINKY

Co nového se událo v PRONETmedia

Nová akvizice: Eshop s cukrářskými potřebami

duben 2014 - Jen několik dní před velikonočními svátky se naše firma stala novým provozovatelem známého eshopu s cukrářskými potřebami www.svetcukraru.cz. "Je to dobrá příležitost, jak v praxi ukázat, že to, co jsme doposud klientům jen radili, umíme sami na vlastní riziko uvést i v praxi," řekl k domu majitel firmy Michal Kubíček.


Kupčlánek a Placla mění majitele

leden 2014 - Dva nějvětší české pay per post systémy, jednička na trhu Placla a Kupčlánek, změnily na přelomu roku majitele. Stali se jimi podnikatelé Václav Bartoš za společnost Nekultura a Michal Kubíček, majitel společnosti PRONETmedia, s.r.o.. V budoucnu budou oba systémy provozovány pod společnou dceřinnou firmou.


Etika v podnikání

srpen 2013 - Na téma Etika v podnikání přednášel na pravidelném Internet Marketing srazu v Ostravě majitel firmy Michal Kubíček - video si můžete prohlédnout zde (začátek) a dokončení zde.


Jsou vaše stránky odolé vůči hackerům?

březen 2013 - spouštíme novou službu a pomáháme našim klientům v zajištění zabezpečení webových stránek, odvirovávání, odstraňování malware, provádíme bezpečnostní audity. Více najdete na www.bezpecnostwebu.cz.


Nové sídlo společnosti v Praze

únor 2013 - Počátek roku 2013 byl v naší společnosti ve znamení stěhování sídla do Prahy. Více vnaleznete v kontaktech


PUBLIKUJEME

50 způsobů, jak na zpětné odkazy

50 způsobů, jak získat zpětný odkaz

Nejobsáhlejší přehled, jak získat cenné zpětné odkazy potřebné pro vaše pozice ve vyhledávačích.

333 tipů a triků SEO

333 tipů a triků pro SEO

Druhá kniha Michala Kubíčka, kterou napsal s kolegou Janem Linhartem, přehledně přináší řadu užitečných rad a triků pro vaše lepší SEO.

Velký průvodce SEO

Velký průvodce SEO

Nejprodávanější česká kniha o SEO vychází z mnohaletých zkušeností Michala Kubíčka, majitele PRONETmedia. Nutnost pro každého, kdo to myslí s provozováním webu vážně.


Zajímá vás víc? Zjistěte, co o nás píší ostatní